Lauapealne INDUKTSIOONPLIIT HURAKAN HKN-ICF35M on elektri- ja gaasipliidi parim asendaja. Induktsioonpliidi kasutamine köögis vähendab oluliselt elektriarvet ja õhu määrdumist ning see sobib täiuslikult väikese köögiga. Pliit on varustatud sisseehitatud elektroonilise ajamõõtja (120 minutit), ülekuumenemiskaitse ja nuppudega juhtpaneeliga. Pliit töötab 13 küttevõimsuse tasemel (400 kuni 3500 W), temperatuuril 60 kuni 280 °C. Mudeli kere on valmistatud roostevabast terasest. Seda mudelit saab kasutada mitte ainult paikses köögis, vaid ka välitingimustes. Pliidi välismõõtmed on 326x415x110 mm. Ühendatakse 220 V võrku. Võimsus on 3,5 kW. Kogukaal – 4,7 kg.
INDUKTSIOONPLIIT HURAKAN HKN-ICF35M
26 laos
| Kaal | 4 kg |
|---|
Sulle võib meeldida ka…
-21%
INDUKTSIOONPLIIDID
-21%
INDUKTSIOONPLIIDID
-15%
Seotud tooted
-20%
KIIRTOIDUSEADMED
-20%
KIIRTOIDUSEADMED
-20%
-20%
-5%
Säästa 50%!
TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM
-20%
-20%
-19%