Erinevad koopiaruumiga koonustes jäätiselusbid. Värviline jäätis koonustes šokolaadi, maasika, mustika, pistaatsia või matcha, küpsised šokolaadi võileivaküpsised sinisel taustal. Pealtvaates

KÕIK JÄÄTISEMASINAD,ET VALMISTADA GELATO JÄÄTIST, PEHMET JÄÄTIST.

Kui soovite valmistada käsitöö jäätist või pakkuda ehtsat Itaalia gelato jäätist, siis siin on valik erineva tootlikkusega, võimalustega seadmeid. Kõik tooted on hoolikalt välja valitud, et pakkuda igale vajadusele ja nõudmisele sobivaid tooteid.

Küsimuste korral võtke julgelt ühendust ja püüame leida just kõige optimaalsema lahenduse vastavalt teie vajadustele ja võimalustele.

Korduma Kippuvad Küsimused jäätisemasinate kohta:

Mis vahe on "gelato" jäätisel ja tavapärasel jäätisel?

Need on väga sarnased, kuid siiski on seal erinevus! “Gelato” on itaaliakeelne sõna jäätise kohta, mis tuleneb ladinakeelsest sõnast “gelātus” (külmutatud). Gelato on madala rasvasisaldusega, kuna see sisaldab vähem koort ja rohkem piima, ning seda klopitakse aeglasemalt, mille tulemuseks on vähem õhku ja rikkalikum maitse.

Gelato pakub portsjoni kohta tavaliselt vähem kaloreid, vähem suhkrut ja madalamat rasvasisaldust kui tavaline jäätis.

Jäätis ja gelato on mõlemad populaarsed külmutatud magustoidud. Kui jäätis on õhulisem ja suurema rasvasisaldusega, siis gelato on pehmem ja maitsest pakatav. Mõlemad sisaldavad palju suhkrut, kuid gelatot valmistatakse traditsiooniliselt palju vähema rasvasisaldusega.

Pehme (soft) jäätis VS tavapärane (hard pack) jäätis?

Pehme serveering sisaldab üldiselt vähem piimarasva (3–6 protsenti) kui jäätis (10–18 protsenti) ja seda toodetakse temperatuuril umbes –4 °C (25 °F) võrreldes jäätisega, mida hoitakse −15 °C (5 °F). Pehme serveering sisaldab õhku, mis sisestatakse külmutamise ajal.

Kas pehmet jäätis saab valmistada tigukruviga külmseadmega ?

Jah, pulbrist saab valmistada tigukruviga külmseadmega külma desserti, mis meenutab küll pehmet jäätist, kuid tegelikult on see pigem külm kreem. Nimelt spetsiaalse pehme jäätise masinaga (mis maksab kordades rohkem) valmistatud pehmejäätisega ei saa seda võrrelda.

Kes on õiget soft ice cream jäätist saanud, see teab.;)


KÜSI JULGELT LISAINFOT VÕI PAKKUMIST!
    ,