Näitan kõiki 7 tulemust

Erineva tootlikkuse ja omadustega pitsaahjud erinevatelt Euroopa ja USA tootjatelt. Pitsahi Artisan pitsale, konveier ahi või 1-ne / 2-ne deck – kõik on saadaval vastavalt soovidele ja vajadustele.

Vaata ka kategooriat kiirahjud, kus Turbochef i5 valmistab edukalt nii pizzat kuid on väga mitmekülgsete võimalustega.

-20%
Bestseller!
Original price was: 8 450,00 €.Current price is: 6 750,00 €. + käibemaks
-18%
UUS!
Original price was: 2 250,00 €.Current price is: 1 850,00 €. + käibemaks
-25%
ERIHIND!
Original price was: 10 990,00 €.Current price is: 8 290,00 €. + käibemaks
-35%
ERIHIND!
Original price was: 16 990,00 €.Current price is: 10 990,00 €. + käibemaks

Korduma Kippuvad KĂĽsimused pitsaahjude kohta:

Kui ruum on piiratud, siis millist pitsaahju valida?

Selleks soovitame kaaluda USA-s toodetud Turbochef`i pitsaahjusid, mis valmistavad kvaliteetset pitsat väga kiiresti ja seda kompaktsel köögipinnal. Näiteks Itaalia  õhukese Artisan pizza jaoks on kohvimasina suuruses Fire pitsaahi ja küpsetab 60-90 sekundiga värskest taignast pitsa.

Ka konveierahi võib olla väga kompaktne nagu nt Hhc 2020 , mida omakorda saab veelgi suurema jõudluse saavutamiseks ka üksteise peale asetada.

Kui on soov teha lisaks pitsale ka teisi roogasid ja seda väga hea restorani tasemel, siis igati mitmekülgne kiirahi on ka Turbochef i5, mida on kasutanud üle 10a ka üks juhtiv ameerika restoranikett Eestis.

KĂĽsige julgelt lisainfot Turbochefi kiirahjude, pitsaahjude kohta.

Kas kõik pitsaahjud vajavad ventilatsiooni?

Enamus pitsaahjusid vajavad tõesti vastavat ventilatsiooni, kuid juhtival Ameerika kiirahjude tootjal  Turbochef`il on enamus ahjudel ka võimalus ventless lahenduseks, kus siis spetsiaalse katalüsaatoriga põletatakse küpsetamisel tekkivad väljuvad jäägid. See võimaldab nt Turbochef ahjusid kasutada ka sellises kohas, kus pole võimalik võimast ventilatsiooni paigaldada kas siis ehituslikel põhjustel või siis ka võimalik säästa selle koha pealt. On võimalik nt avada pitseeria endises kontoris, kus on täiesti tavaline ventilatsioon.

Muidugi ei tee paha kui ongi juba ventilatsioon paigaldatud köögis teiste seadmete nt grilli, fritüüri vajaduseks ja ka siis Turbochef ahju kohal on ventilatsioon. Vastava vent. seade olemasolu teeb olemise paremaks nii köögiseadmetele kui inimestele väljutades ruumist lisaks tekkivatele aurudele, lõhnadele ka kuuma õhku, rasva jne.


KĂśSI JULGELT LISAINFOT VĂ•I PAKKUMIST!