Müügitingimused

Veebipoe ELTERMO.EE (edaspidi Veebipood) omanik on OÜ ELTERMO (registrikood 11289765), juriidilise aadressiga Mõisavahe 34-1, Tartu 50708 ESTONIA.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnad on välja toodud käibemaksuta, millele lisandub käibemaks 20% (juriidilised isikud on enamasti km-kohustuslased). Ostukorvis on näha vahesumma, käibemaks ja kogu maksmisele kuuluv summa.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist (nt kiirkuller). Enamasti on kõikidele kaupadele transport TASUTA (v.a. kui klient soovib kiirkulleri teenust e. selleks tuleb soovi avaldada ja juurde tasuda).

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (ostja rekvisiidid, tarne aadress, kontaktisiku nimi, email ja telefon, lisainfo: juhised transpordifirmale), et kaubad saaks kulleri või transpordifirma poolt soovitud kohta tarnitud. Ostukorvi vormistamise lehel kuvatakse ekraanile tasu suurus eurodes (€), mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel lubatud kuupäevaks, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti, Läti, Leedu, Soome koostöös transpordi- ja kullerfirmadega DSV, Schenker, Venipak, Dpd jt.

Kauba saatmiskulusid enamasti hinnale juurde ei rakendu (v.a. kui klient soovib kiirkullerit või kiirtransporti).

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-10 tööpäeva jooksul alates tmüügilepingu jõustumist. Kaubaartiklite juures on ka märge orienteeruva tarneaja kohta, sõltuvalt laoseisust või tootmisajast. Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine samuti 3-10 tööpäeva tööpäeva jooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada 45-60 kalendripäeva jooksul (kui nt kaup tuleb USA-st laevakonteineriga või kui nt Itaalia tehases on tootmisaeg 30 päeva + transport).

Taganemisõigus

Taganemisõigus ei kohaldu, kuna veebipoe klientideks on juriidilised isikud

Garantiitingimused

Eltermo OÜ vahendab müüdavale seadmetele tootjate garantiid. Garantii annab ostjale garantiitähtajal õiguse nõuda asja tasuta parandamist või asja parandamise võimatuse või ebaõnnestumise korral asja asendamist.

Garantii katab tootja poolt määratud perioodi kestel esinevate konstruktsiooni-, tootmis- ja materjalivigade ning nende vigade tõttu tootele põhjustatud defektide paranduskulud.

Tootja garantii ei võimalda üldjuhul toote asendamist uue tootega ega müügilepingust taganemist. Samuti ei kata tootja garantii toodete kasutamisest või kasutamise võimatusest tekkinud kulusid, andmete kadumist või muid sarnaseid juhtumeid.

Ostetud toote garantii kehtivust tõendavaks dokumendiks on Müügilepingu kinnitus või müügiarve.

Garantiiaeg hakkab kehtima alates toote üleandmisest ostjale ja kehtib kuni kauba tootja poolt määratud perioodi lõppemiseni.

NB! Uue teenusena on võimalik teatud toodetele osta lisagarantiid (sõltuvalt tootegrupist ja tootest). Vastav märge on siis toote artikli juures märgitud.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni 1 aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda 12 kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@eltermo.ee või helistada telefonil: 56 568 268

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. St. kauba kättesaamisel tuleb kohe veenduda, et kaup poleks transpordil kahjustada saanud. Vajadusel tuleb see kahju viivitamult fikseerida ja edastada vastav info (selgitus, pildid) klienditoe e-postile info@eltermo.ee , et saaks pärida transpordifirmalt.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba garantii (1 aasta) aja jooksul. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood vastab esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@eltermo.ee või helistada telefonil: 56 568 268

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on tuleb vaidlus lahendada juristide abiga või kohtus.