Näitan kõiki 2 tulemust

kohvikuseadmed-kohviveski

Kohvimasinad: Milline kaasaegne kohvimasin nüüd valida?

Pakume optimaalse hinnaga kasutajasõbralikke ja lihtsalt hooldatavaid professionaalseid kohvimasinaid väga erinevatele vajadustele. Uuri lähemalt!

Automaatsed kohvimasinad, Filterkohvimasinad, Kohviautomaadid, Kohvivalmistajad, Kohvikeetjad, Perkolaatorid, Espresso kohvimasinad.

  • Kohvimasinad kontorisse ja äridele
  • Kohvimasinad hotellidele, restoranidele, kohvikutele
  • Kohvimasinad tervishoiusektorile
  • Kohvimasinad spordiklubidele ja -asutustele
  • Kohvimasinad koolidele

NB! Eltermo koduleht on hetkel täiendamisel erinevate kohvimasinate osas. Soovitame seniks tutvuda ka tunnustatud Hollandi tootja kodulehel animo.eu nende laia kohvimasinate valikuga.

Millist kohvimasinat siis osta?

Kontorisse, Puhkeruumi, Kohvikusse, Restorani, Koju jne.

Kohvimasinate tootjate, pakkujate ja ka mudelite valik on lai ning kindlasti võtab esialgu niiöelda silma kirjuks. Igatahes püüame koostöös oma heade partneritega olla Teile igati abiks, et leida kõige optimaalsemad kohvilahendused (kohvi-automaadid ja kohvimasinad igaks vajaduseks) ja pakkuda ka järelteenindust kohvimasinate hooldusel. Oleme kindlad, et saame pakkuda Teile kvaliteetseid, häid kohvimasinaid, mis valmsitavad head kohvi ja teenivad Teid pikalt.

Küsige julgelt nõu kontakt lehel või täpsustage lähemalt oma soove vastava vormi täitmisel siin.

-20%
749,00 
-20%
Laost otsas
555,00 

Korduma Kippuvad Küsimused Kohvimasinate kohta

Mis on kohvimasina juures üks oluliseim küsimus kliendi jaoks?

Et kohvimasinat oleks lihtne kasutada. 🙂 Tänapäevaste kohvimasinate kasutamine on väga lihtne, nii et igaüks saab hakkama kohvi valmistamise ja serveerimisega. Täisautomaatsed kohvimasinad on kõige mugavamad. On võimalik nii esprossot, americanot ja erinevaid kohvijooke valmistada. See et vahet pole, kõlbab ka pätikohv ei ole päris õige suhtumine. Nagu on suur vahe nii kohviubadel, siis on vahe ka kohvivalmistusviisidel ja muidugi ka kohvimasinatel.

Lisaks on paljude jaoks oluline, et saaks valmistada kohvi värskelt jahvatud ubadest. On see juba enam levinud eelistus paljudele espresso ja ka americano kohvi juures. Samuti on väga oluline ka kohvimasina kompaktsus kui ka disain. See on tänapäeva nõudlikule kliendile isegi tähtsam kui odavaim hind.

Mida tuleks kaaluda kohvimasina valimisel?

Kohvimasina puhul on oluline mõelda, et mitu tassi kohvi on igapäevaselt tarvis valmistada. Seega tuleks otsustada sellise masina kasuks, mis oleks piisava jõudlusega ja et ei peaks ka kohvimasinat liiga tihti tühjendama, puhastama.

Kas värskelt jahvatatud ubadest või juba valmis jahvatatud kohvis? Kas kaks tassi, kakskümmend või kakksada? Kas ainult musta kohvi või ka erinevaid kohvijooke? Kas soov ka eraldi espresso uba ja on vaja rohkem kui üks kohvikonteiner?

Kui on juba rohkem kohvimasina kasutajaid, siis peaks see ka olema piisavalt kiire. Kui on lühikese ajaga tarvis serveerida rohkematele inimestele kuuma kohvi, siis võiks kaaluda ka kannuga kohvimasinaid või on ka suuremaid kohvivalmistajaid (bulk brewer). Mis on lihtne ja ka väga kiire.

Kas kohvimasinat tasub liisinguga soetada?

See on muidugi ka maitse asi, aga olenevalt  kohvimasina hinnast, kasutusintensiivsusest, võib olla isegi päris nutikas mõte kohvimasina kohe välja ostmise asemel seda hoopis kasutusrendiga liisida, et siis perioodi lõpus (2-4 aastat) see välja vahetada uue vastu.

Küsige lisainfot huvipakkuva kohvimasina osas ja saame teha koos liisingpartneriga Teile personaalse pakkumise.

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.