Näitan 1–12 tulemust 19-st

konvektsioonahjuga tehtud kĂĽpsetised

Konvektsioonahjud: Miks kasutada?

Paljud professionaalsed kokad, pagarid ja kondiitrid kasutavad konvektsioonahjusid ühtlaseks toiduvalmistamiseks, seetõttu, et need lühendavad küpsetusaegu 1/4, mis on üsna suur aja kokkuhoid. Lisaks on boonus see, et ventilaatoreid saab ka konvektsioonahjudel päris välja lülitada või siis pöördeid peaaegu täiesti maha keerata. Nii et neid saab soovi korral kasutada nagu tavalist ahju.

Konvektsioonahi küpsetab kiiremini ja õhk kuumeneb rohkem, et tagada ühtlane ja põhjalik toiduvalmistamine, nii et toidud valmivad kiiremini kui tavalise ahjuga.

Konvektsioonahjud on saadaval erineva suurusega ning neid saab edukalt kasutada ka pagariahjudena. Konvektsioonahi võib olla üsna kompaktne, aga on ka suuremaid, kus on piisavalt ruumi, et korraga küpsetada mitut toitu. Enamasti kasutatakse 600x 400 mõõdus pagarikandikuid või 1/1 mõõdus GN-nõusid.

Valige välja omale sobiv konvektsioonahi, täpsustage oma soove täpsemalt siin ning võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel.

NB! Tarnime tooted üle Eesti ja tagame nii paigalduse kui hoolduse suurköögiseadmetele ka üle kogu Eesti. Tallinnas on osad mudelid ka salongis nähtaval. Samuti on soovi korral võimalik eelnevalt ka köök üle vaadata ning pole vahet, kas asukoht Tallinn või Tartu. Selleks palun saatke vastav info või võtke ühendust tel. teel.

Vaata ka lähemalt teisi tooteid, pagariseadmeid , kombiahjusid

Korduma Kippuvad KĂĽsimused Konvektsioonahjude kohta

Kas Konvektsioonahjul on ka mõned puudused?
  • Mõned ahjud võivad olla häälekamad kui tavalised ahjud (eriti kui ventilaatoreid rohkem nt 3tk).
  • Toit on põletusohtlikum, kui kĂĽpsetusaega ei ole õigesti reguleeritud. Samuti on osade toitude juures soovituslik kasutada ka niisutust, mistõttu võiks see funktsioon olla ka konvektsioonahjul olemas.
Kas Konvektsioonahjuga on vaja kasutada Veepehmendajat?

JAH, see on vajalik kui kasutatakse veeĂĽhendust ja niisutust.

Sõltuvalt ahju suurusest ja kasutusest on veepehmendaja suurus erinev. Seda on võimalik nii manuaalselt regenereerida kui ka on olemas automaatselt regenereeruvaid veepehmendussüsteeme. See on küll suurem väljaminek, kuid kindlasti mugavam lahendus ja tagab, et oleks ahjule alati tagatud pehmendatud vesi. Huvi korral saame saata täiendava info.

See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.