Näitan 1–12 tulemust 14-st

Frifri fritüür isuäratavate friikartulitega

Lisaks allolevale on meie valikus nüüd ka väga laia valikuga spetsiaalselt fritüüride tootmisele spetsialiseerunud UK tootja FRIFRI.

NB! FriFri valikus on ka teadaolevalt maailma kõige kompaktsem eraldiseisev 3-vanniline fritüür. Samuti on FriFril oma ka kompaktsete fritüüride juures arendatud välja väga hea tootlikkuse. Väiksel pinnal (nagu tihtipeale köökides on ruumi vähe) on võimalik saada hea kiirus, tootlikkus ning kvaliteet.

Ärge valige fritüüri vaid selle vanni suuruse järgi, vaid kindlasti veenduge, et see on ikka ka piisavalt võimas ning vastavuses teie mahtudele. Eriti kui soovite valmistada kvaliteetselt krõbedaid suupisteid, millest saavad aru ka teie kliendid.:)

 

FriFri tooted on veel e-poodi lisamisel. Palun seniks tutvuda FriFri valikuga tootja kodulehel, kus on väga hea valida huvipakkuvad artiklid ja neid ka võrrelda. Kindlasti leiate enda soovidele vastavad fritüürid.

Kui täpsustate huvipakkuvad artiklid, siis saame teha teile hinnapakkumise. Samuti on igasugused küsimused teretulnud, nii et küsige julgelt ja püüame koostöös tootjaga leida teile kõige optimaalsemad lahendused.

 

E-poes on kiirelt saadaval ka soodsamaid fritüüre mahuga 4l, 6l, 8l, 10l, 12l…


,

KÜSI JULGELT LISAINFOT VÕI PAKKUMIST!
    See sait kasutab küpsiseid, et pakkuda teile paremat sirvimiskogemust. Seda veebisaiti sirvides nõustute küpsiste kasutamisega.