lisainformatsiooni või personaalse pakkumise saamiseks…

Siia lehele saate koondada endale huvipakkuvate toodete nimekirja, millele saame teha juba personaalse pakkumise. Eriti kui teie valikus on juba rohkem artikleid. Küsige julgelt!

NB! Allolevas toodete nimekirjas ilmuvad valitud tooted, kui logite sisse või registreerite konto (see võtab sama kaua aega kui kontaktvormi täitmine). Saate ka edaspidi hõlpsalt pakkumisi küsida, soovinimekirju koostada ja palju muid kliendihüvesid (vt lähemalt Eltermo klientide boonusprogramm)

Selleks palun e-poes lisada huvipakkuvad artiklid igal tootelehel vastavasse nimekirja “Küsi lisainfot või pakkumist” ning saate väga lihtsalt tekitada nimekirja ja saata oma päringu lisakommentaaridega pakkumise saamiseks.

Aga kui siiski miskipärast ei soovi hetkel veel kliendikontot registreerida, siis saate edastada oma soovid siin allpool oleval kontaktvormil (ka vajadusel detailsem info), kontakt lehelt vormi täites või anda teada oma soovidest all paremas nurgas oleva chat vestlusakna kaudu.

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel. Täname!

Nimekirjas pole veel tooteid

Kui on võimalik anda täpsem ülevaade oma soovidest….

Alloleva vormi kaudu saate täpsustada huvipakkuvate toodete nimekirja ning anda ka juba täpsemalt teada oma soovidest ning tehnilistest võimalustest (nt mõõdud või seadme max tarbitav võimsus).

See info on vajalik, et saaksime Teile pakkuda välja kõige optimaalsemad lahendused…