,

Näitan kõiki 9 tulemust

fritüürõli filtreerimisüsteem

VITO toiduõlifiltreerimisüsteemid säästavad kuni 50% kuludest, puhastades toiduõli, fritüüriõli või muud praadimiseks kasutatavat õli.

Pärast 4:30 minutit on õli puhas, tänu täielikult automaatsele friteerimisõli filtreerimisele. VITO ei vaja järelevalvet ja pakub kõrgeimat tööohutust, kuna puudub kontakt kuuma praadimiskeskkonnaga.

-6%
Säästa 50%!

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO 30

Original price was: 1 730,00 €.Current price is: 1 622,00 €. + käibemaks
-5%
Säästa 50% kuludest

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO VM

Original price was: 2 570,00 €.Current price is: 2 441,00 €. + käibemaks
-5%

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO VL

Original price was: 3 270,00 €.Current price is: 3 099,00 €. + käibemaks

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO XS

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO XM

TOIDUÕLI FILTREERIMISSÜSTEEM

TOIDUÕLI FILTREERIJA VITO XL

-14%
Bestseller!
Original price was: 525,00 €.Current price is: 449,00 €. + käibemaks
-11%
UUS!
Original price was: 450,00 €.Current price is: 399,00 €. + käibemaks

Korduma Kippuvad Küsimused fritüürõli filtreerimissüsteemide kohta:

Mille järgi valida Vito filtreerijat?

Eelkõige tuleb valida seda vastavalt kasutatava fritüüri suurusele või kui on kasutusel rohkem fritüüre. Kas portable (kaasaskantav) või mobile variant

  • Näiteks kaasaskantavad (portable) masinad käivad fritüürii õlivanni sisse.
  • Vito 30 on mõeldud kuni 12L fritüüridele.
  • Vito 50 kuni 20 l fritüüridele. Samuti soovitame Vito 50 kaaluda kui on näiteks mitu 10l fritüüri ja on ka rohkem paneeringust tekkivat sodi. V50-l on suurem filter ja mahuti ning ka võimsam pumpamisvõimsus.
  • Vito VL on suurematele al 20L ja suurematele õlivanni siseseks kasutamiseks.
  • Vito X seeria mobiiilsed masinad (näevad nagu ratastel tolmuimejad) on erineva paagiga: XS (45L), XM (75L), XL (120L). Kasutavad kliendid, kellel on rohkem suuremaid fritüüre (nt 4x10L või 3x15L) ja tundub selline masin meelepärasem kasutada.
  • X-seeriast XL on sobiv kasutada ka märksa suuremate fritüüridega (kuni 1000L), kuid selleks tuleb kasutada vahemahutit ja teha mitu tsüklit.
Kui tihti tuleb Vito fritüüriõli filtreerijat kasutada?

Soovitav on kasutada seda igapäevaselt tööpäeva lõpus filtreerida toiduõli töötemperatuuril (175C), kuna siis on õli kõige vedelam ja filtreerimine kõige efektiivsem. Vito  patenteeritud fritüürõli süsteemid eemaldavad kuni 5 mikroni ehk 5/1000 mm osakesed survega läbi spetsiaalse tselluloosi filtri pumbates.

Muidugi võib filtreerijat kasutada ka tihedamalt, näiteks pärast lõunast tipptundi. Vito asetada fritüüri õlivanni ja panna nupust käima, kus teeb oma 4,5min töötsükli ära ja lülitab ennast välja, siis tõsta järgmisesse fritüüri või vastavasse nõrgumisnõusse? Väga kasutajasõbralik ja mugav.

Vaadake Vito süsteemi kasutamise kohta lähemalt siit

Milline hooldus ja kulumaterjalid?

Vito süsteemid on üsna hooldevaba. Lihtsalt pärast filtrri vahetamist (kui filter on täis ja ei pruugi olla pärast iga filtratsiooni, see sõltub sodi hulgast, mis õlist välja tuleb) tuleb osad pesta nõudepesumasinas või käsitsi. Välja arvatud juhtmega mootori osa, mis tuleb. 

Vito X-seeria puhastust tuleb samuti teha pärast filtri vahetust ja vastavalt videojuhendile on see lihtne. Keskmiselt ca 2x nädalas.

Filtrite kulu on keskmiselt 100tk (portable) aastas. Muidugi sõltub ka fritüüride hulgast ja sodi hulgast. Ehk filtrite kulu on üsna marginaalne võrreldes toiduõli hindadega.

Kui suur on potentsiaalne sääst ja kui kiire on tasuvusaeg?

Vito säästab kuni 50% õli kuludest ehk survega pumbates eemaldab kahjulikud osakesed ja suurema sodi ning pikendab õli kasulikku eluiga poole võrra.

Kui on fritüüris valmistatud palju loomset proteiini või kala, siis õli vananeb pisut kiiremini, kuid ikkagi ca 35-40%. Siin saate vastava kalkulaatori abil ise välja arvestada oma potentsiaalse säästu 

Tasuvusaeg sõltub kasutatava õli hulgast kuid praeguste fritüürõli L hinna juures on see tasuvusaeg päris kiire. Võib olla isegi mõningatel juhtudel isegu pool aastat.


,


    ,

    KÜSI JULGELT LISAINFOT VÕI PAKKUMIST!