N√§itan k√Ķiki 4 tulemust

Efektiivsed k√§tekuivatid aitavad s√§√§sta kuni 95% k√§tepaberite kuludest. Samuti aitavad need kontaktivabalt ja h√ľgieeniliselt kuivatada k√§si. Uued uuringud on t√Ķestanud, et korralik ja hooldatud k√§tekuivati ei ole kuidagi ebah√ľgieenilisem kui k√§tepaber. Vastupidi elektriline k√§tekuivati on kordades s√§√§stlikum rahaliselt kui ka loodusele.

-20%
Säästa 95% paberi kuludest
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Kiirvaade

K√ĄTEPESU / K√ĄTEKUIVATUS

K√ĄTEKUIVATI FUMAGALLI MG ECOLEM Extra Power

449,00 499,00  + k√§ibemaks
-17%
UUS!
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Kiirvaade
425,00 449,00  + k√§ibemaks
-16%
UUS!
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Kiirvaade
275,00 325,00  + k√§ibemaks
-17%
UUS!
+
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page Kiirvaade

K√ĄTEPESU / K√ĄTEKUIVATUS

K√ĄTEKUIVATI FUMAGALLI SPEEDMAX110

Original price was: 299,00 €.Current price is: 249,00 €. + k√§ibemaks

Korduma Kippuvad K√ľsimused k√§tekuivatite kohta:

Millise kätekuivati peaks valima kui kätekuivatuse kiirus on tähtis?

Soovitame eelk√Ķige avalikesse tualettidesse elektrilisi k√§tekuivateid, millel on piisavalt tugem √Ķhuv√§ljalase ja √Ķhuvoolu kiirus. Fumagalli k√§tekuivatil Ecolem Extra Power on p√∂√∂ratav √Ķhuvooluotsik ning √Ķhuv√§ljalase 7,5m3. Fumagalli k√§tekuivati Speedmax 110 , Speedmax 200 v√Ķi uus k√§tekuivati mudel Speedmax 300 on ka p√§ris v√Ķimekad k√§tekuivatid oma kompaktsuse kohta. Lisaks on neil ka antibakteriaalne UV-lamp.

VAATA KA L√ĄHEMALT: Miks kasutada elektrilist k√§tekuivatit ja miks k√§tepaber pole s√§√§stlik?

Milline kätekuivati sobib avalikku wc-sse ja oleks vandaalikindel?

Kindlasti avalikku tualetti sobib h√§sti Fumagalli k√§tekuivati Ecolem Extra Power. See on √ľsna √∂konoomne 1,95kw, kuid samas v√Ķimsa √Ķhuv√§ljalaskega 7,5m3/min. Kuivatusaeg ca 15-20sek. Samuti on sellel k√§tepuhuril massiivne terasest korpus  (moodustades 1/2 k√§tekuivati kogukaalust 8kg). Lisaks on korpus kaetud spetsiaalse valge v√§rviga, mis ei v√Ķimalda sinna peale sodida. Extra Power on saadaval ka harjatud v√Ķi poleeritud terasest korpusega. Avalikke wc-desse sobib h√§sti ka Speedmax110, kuid sellel pole nii massiivne korpus. Samas see on oma kompaktsuse kohta tugeva √Ķhuvooluga ning p√§ris kiire, lisaks on varustatud ka antibakteriaalse UV-lambiga. Variant on ka kompaktne ja lisafunktsioonidega (manuaalne kuuma√Ķhu l√ľliti ja ioongeneraatoriga varustatud) k√§tekuivati Speedmax 200. UUS mudel Speedmax 300 (harjadeta mootor) on ka √ľlikiire kuuma √Ķhuga ja sobib samuti v√§ga h√§sti avalikesse tualettidesse.

VAATA KA L√ĄHEMALT: Miks kasutada elektrilist k√§tekuivatit ja miks k√§tepaber pole s√§√§stlik?

Kui palju on kätekuivateid tarvis hooldada?

Osadel k√§tepuhurite mudelitel nt Ecolem 450 Extra Power on mootori harjased ning neid tuleb mingi aja tagant vahetada, kuid harjaste komplekt kestab ca 300 000 kuivatust. Seega p√§ris palju k√§tekuivatusi, enne kui tarvis vahetada. Osadel k√§tekuivati mudelitel, nt uus Speedmax 300 on √ľldse harjadeta mootor.


Kätekuivati: miks kasutada ja miks kätepaber pole säästlik?

 
Kätekuivati: miks kasutada ja miks kätepaber pole säästlik?
K√§tekuivati: miks kasutada ja miks k√§tepaber pole s√§√§stlik? 

K√§tekuivatite turg on √ľha enam kasvamas ning seda kiire tempoga mitmetel p√Ķhjustel:

90-95% kulude s√§√§stmist v√Ķrreldes k√§tepaberitega

K√§tekuivati kasutamiseks kuluva energia kulu on v√§hem kui 10% sellest, mis kulub k√§tepaberite peale, lisaks saab veel t√§iesti √§ra kaotada t√∂√∂j√Ķukulud (kauba tellimine, ladustamine, paberihoidjate t√§itmine, kasutatud paberite kokku korjamine, pr√ľgivedu). Erinevad efektiivsed k√§tekuivatid on saadaval e-poes. Vali omale sobiv t√Ķhus k√§tekuivati!

Kulude s√§√§stmise n√§idiskalkulatsiooni Exceli failina saame Teile saata (palun t√§itke vorm all) aitamaks m√Ķista efekti, mis ilmneb k√§tepaberite vahetamise k√§tekuivati vastu. Palun leidke m√Ķned minutid, et anal√ľ√ľsida just konkreetselt oma firma kulusid ning Te ei kahetse‚Ķ ūüôā

Hea keskkonna jaoks

Vahetades k√§tepaberid k√§tekuivati vastu on see hea v√Ķimalus v√§hendada loodusressursside kulutamist. Paljud firmad ja institutsioonid on kas iseseisvalt v√Ķi seaduse j√§rgi hakanud v√§hendama j√§√§tmete hulka.

Propageerib h√ľgieeni

K√§tekuivatite kasutamine v√Ķimaldab tualett ruumidel j√§√§da m√§rksa puhtamaks ja esteetilisemaks. Kindlasti ka koristajate jaoks on √ľks  ebameeldivamaid √ľlesandeid korjate kokku kasutatud ning ka bakteritest tulvil paberipr√ľgi.

T√∂√∂j√Ķu kulude s√§√§stmine

Fumagalli k√§tekuivatid on praktiliselt hooldusvabad, kuid  soovitatav on kord aastas puhastada. Paberk√§ter√§tikud j√§lle seevastu n√Ķuavad keskmiselt pea 1 tund hooldust iga kasutatud kasti kohta.

Vandalismi vähendamine

K√§tekuivatid k√Ķrvaldavad v√Ķimaluse vandalismiks, mida tihtipeale on juhtunud paberk√§ter√§tikutega. K√§tepaberid v√Ķivad ummistada WC-potte, valamuid v√Ķi olla tulealustuseks ning olla visatud m√§rjana seinale, p√Ķrandale.

Alati valmis kasutamiseks

K√§tekuivatid on kasutamiseks valmis 24 h p√§evas. √Ėelge h√ľvasti klientide kaebustele nagu: ‚ÄěKas teie paberihoidjad peavadki t√ľhjad olema!‚ÄĚ v√Ķi ‚ÄěPr√ľgikast ajab √ľle ja m√§rjad paberid k√Ķik p√Ķrandal maas!‚ÄĚ

Parim garantii

Pakume k√§tekuivatitele garantiid ‚Äď 2 aastat, mida v√Ķimalik pikendada kuni 5 aastani. K√ľsige palun t√§psemat infot 

Miks paber pole säästlik???

Kätekuivati: miks kasutada ja miks kätepaber pole säästlik?

Kui kahtlete, kas teie ettev√Ķte / organisatsioon peaks v√§lja vahetama k√§tepaberite kasutamise?

Näiteks, siin on mitmete keskkonnaorganisatsioonide ja valitsusagentuuride uuringute tulemused, mida palutakse endale teadvustada:

  • 17 puud kasutatakse 1 tonni paberi valmistamiseks
  • Iga tonn paberi valmistamiseks reostatakse 75 000 liitrit vett ja kasutatakse tonne √Ķli.
  • 40% meie pr√ľgij√§√§tmetest moodustab paber ‚Äď 1 tonn paberit h√Ķlmab 3 m3 pr√ľgila pinnast.
  • Keskkonnakulud paberi valmistamisel sisaldavad: metsaraie, reostus, saastunud maakihid p√Ķhjavee l√§heduses, tselluloosi ja paberivabrikute poolt √Ķhu saastamine (sisaldades s√ľsinikdioksiid, l√§mmastikoksiidid, v√§√§veldioksiidid, s√ľsinikoksiid (vingugaas) ja muud √ľhendid) ja tahkete j√§√§tmete tekitamine.

Keskkonnas√Ķbralikumaks saamisel on iga ettev√Ķtte / organisatsiooni kohustus oluliselt v√§hendada paberj√§√§tmete tekitamist.

Kiire elektriline kätekuivati on efektiivne alternatiiv loodusressursside säästmiseks.

Energia efektiivsus ja loodussääst

Kätekuivati: miks kasutada ja miks kätepaber pole säästlik?

Kokkuv√Ķtteks, tulemused on ilmselged: elektrilised k√§tekuivatid on juba ain√ľksi energia kasutuse poolest m√§rksa parem valik kui paber, arvestamata veel palju teisi keskkonnam√Ķjusid, mida p√Ķhjustab paberi tootmine ja hilisem j√§√§tmete ladustamine.

Muidugi m√Ķista, s√§√§stmaks energiat, on tarvis k√§tekuivateid, mis t√∂√∂tavad kiirelt ja efektiivselt. XLERATOR  ja FUMAGALLI ECOLEM 450 ei kuivata ainult k√§si 3x kiiremini kui tavap√§rased k√§tekuivatid.

N√ĄIDE:

Kui k√§tekuivati tarbimisv√Ķimsus on 1,95 kW (1950W) ja v√Ķtame elektri tunnihinnaks 0,1‚ā¨ (kWh), siis j√§relikult 1 h elektri kasutust maksab 0,195 ‚ā¨.

Kui 1 tund t√∂√∂d (1h=3600 sek) jagada  kuivatusajaga (15 sek), siis j√§relikult saame √ľhes tunnis v√§hemalt 240 kuivatust. Jagades tunni (1h) t√∂√∂maksumuse (0,195‚ā¨) saadavate kuivatustega (240), saame √ľhe kuivatuse maksumuseks  0,0008125 ‚ā¨ e. 0,0813 SENTI.

1 KUIVATUS PABERIGA = 0,015 ‚Äď 0,035 ‚ā¨

1 KUIVATUS EFEKTIIVSE K√ĄTEKUIVATIGA = 0,065-0,15 SENTI

Raha ja looduse sääst

Elektriline k√§tekuivati on √ľhekordne ost: kord juba paigaldatud, vajab see m√§rkimisv√§√§rselt v√§hem t√§helepanu kui k√§tepaberite hoidjad, s√§√§stes palju raha, t√∂√∂j√Ķu aega ja hoolitsust. Mitte nii nagu paberiga, mille kast v√Ķib maksta 200 ‚Äď 700 kr, on p√§evane energiakulu elektrilise k√§tekuivati kasutamisel lausa sentides.

Keskmine k√§tepaberite kulu on 0,015 ‚Äď 0,035 senti √ľhe k√§tekuivatuse kohta, millest v√Ķrdlusena koguni 1/100 on kulu efektiivse k√§tekuivatiga (Fumagalli ECOLEM450, Hi-Tech, Xlerator jt).

ARVUTAGE OMA POTENTSIAALNE S√Ą√ĄST!!!

Palun vaadake lähemalt oma potentsiaalset säästu, arvutamaks palju just teie säästaksite omale raha, kui paigaldaksite omal efektiivse ja säästliku kätekuivati. Keskmiselt meie kliendid naudivad 90-95% kulude säästu, kui vahetavad paberimajanduse välja.

Palun täitke allolev vorm siin ja saadame Teile spetsiaalse kalkulaatori, millega saate välja arvutada oma kätepaberite kulud ja potentsiaalse säästu elektriliste kätekuivatite abil.

K√úSI JULGELT LISAINFOT V√ēI PAKKUMIST!