Lauapealne INDUKTSIOONPLIIT HURAKAN HKN-ICF35D on elektri- ja gaasipliitide parim asendaja. Sellise seadme kasutamine köögis vähendab oluliselt elektriarvet ja määrdumist ning sobib väiksesse kööki täiuslikut. Pliit on varustatud sisseehitatud elektroonilise ajamõõtja (120 minutit), ülekuumenemiskaitse ja nuppudega juhtpaneeliga, millel on toimekas juhtkang. Pliit töötab 13 küttevõimsuse tasemel (400 kuni 3500 W), temperatuuril 60 kuni 280 °C. Kere on valmistatud roostevabast terasest. Induktsioonpliidi HURAKAN HKN-ICF35D võib osta tööks mitte üksnes paikses köögis, vaid ka vabas õhus. Seadme välismõõtmed on 328 x 396 x 110 mm. Ühendatakse 220 V võrku. Võimsus on 3,5 kW. Kogukaal – 4 kg.
INDUKTSIOONPLIIT HURAKAN HKN-ICF35D
51 laos
| Kaal | 4 kg |
|---|
Eltermo veebipoe toodete hinnad sisaldavad TASUTA transporti sihtkohta (ukseni).
Täname!
Sulle võib meeldida ka…
-21%
INDUKTSIOONPLIIDID
-15%
INDUKTSIOONPLIIDID
-20%
Seotud tooted
-20%
KIIRTOIDUSEADMED
-19%
KIIRTOIDUSEADMED
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%
-20%