Kuluka paberimajanduse asemel alternatiivina kätekuivatust elektriliste kätekuivatitega teostada on tõesti kõige säästlikum viis käte kuivatamiseks oma ettevõtte/asutuse WC-des. Soovitame kaaluda intensiivse kasutusega tualetis efektiivset Itaalia Fumagalli 450 ECOLEM kätekuivatit, millega 1 kätekuivatus maksab ca 0,065-0,15 SENTI, kuid pea sama kiiresti kui paberiga või käterätikuga.

Fumagalli on juhtiv kätekuivatite tootja juba üle 40 aasta ja ekspordib oma kaupa üle 60 riiki üle terve maailma. Kätekuivatid on efektiivsed, lihtsalt hooldatavad ja väga vastupidavad. Oleneb kasutusintensiivsusest, kuid mõningatel juhtudel isegi eluaegsed. 10-15 aastat ei ole tootja sõnul üldse probleem, kui õigesti hooldada. Keskmiselt kuskil 300 000 kuivatust kestavad mootoriharjad.

Fumagalli ECOLEM 450 Extra Power on oma efektiivsuse ja hinna poolest kindlasti üks paremaid lahendusi turul pakutavatest. Võrreldes teiste kiirete kätekuivatitega on Fumagallil eelised: vähem müra (nt.  Xlerator kätekuivati puhul see mõnes kohas küsimusi tekitas), massiivsem korpus (~4kg / pool kogumasssist), 360˚ pööratav õhuvoolu otsik (vajadusel saab ka nägu kuivatada), parem hind (25% soodsam), lühem tarneaeg (ca 2-3 nädalat).