Puhastuskeemia valik suurköögis erinevate seadmete puhastamiseks

Professionaalsete fritüüride nõuetekohane hooldus ja puhastamine on toitlustusettevõtete jaoks hädavajalik, et tagada seadmete pikk eluiga ja kõrgekvaliteediliste roogade valmistamine. Õli ja rasva kogunemine, kinnikuivanud toidu- ja süsinikujäägid võivad muuta fritüüride puhastamise keerukaks ja aeganõudvaks protsessiks. Pärast seda kui olete vana õli välja lasknud ja soovite enne uue õli sisse panekut õlivanni korralikult puhastada.

Itaalia juhtiva puhastuskeemia tootja TIEFFE poolt välja töötatud fritüüride puhastustabletid pakuvad lihtsat ja efektiivset lahendust selle probleemi lahendamiseks. Need tabletid on loodud spetsiaalselt rasva, õli ja muude jääkide eemaldamiseks fritüüridest, muutes puhastusprotsessi kiiremaks ja lihtsamaks. Regulaarne kasutamine aitab säilitada fritüüri hügieeni, optimeerida selle tööd ja pikendada kasutusiga.

TIEFFE toodab laia valikut puhastuskeemiat HORECA sektorile, sh ahjude, grillide, nõudepesumasinate, tööpindade ja teenindussaalide pindade puhastamiseks. Need tooted on mõeldud mitte ainult fritüüride, vaid ka üldpuhastuse, põrandate, erinevate pindade ja kätepesu jaoks. Need pakuvad terviklikku lahendust toitlustusettevõtete igapäevaseks hügieeniks ja puhtuse säilitamiseks.

Kui teie ettevõte kasutab aktiivselt fritüüre ja soovite parandada nende hooldust ja hügieeni, siis võib TIEFFE FRIT TAB puhastustablettide TASUTA proovimine olla hea võimalus testimiseks. Andke teada ja saadame tasuta prooviks!

Lisaks pakub Eltermo OÜ võimalust osaleda puhastuskeemia kasutamise uuringus, andmaks aimu, et mis tooteid ja kui palju kasutatakse ning kas on nn kitsaskohti või spetsiifilisemaid soove. NB! Kõigile vastajatele on ette nähtud üllatusboonused. See on hea võimalus saada tuttavaks uute ja tõhusate puhastuslahendustega, mis võivad teie köögi tööd oluliselt lihtsustada ja parandada töökeskkonda.

Vaadake lähemalt TIEFFE puhastuskeemia valikut ning küsige huvipakkuvate artiklite kohta lisainfot.

Lisa kommentaar