Heade klientide tagasiside

Vaata mida klientidel on öelda…

 
Klientide tagasiside

„Söögivahendite kuivati-poleerijat SH-3000 oleme kasutanud alates 2007 Toidumessist, mil Eltermo esitles esmakordselt seadet Eestis. Oleme masina tööga rahul, sest see on aidanud vähendada nõudepesijate tööaega, tõstnud efektiivsust ja ka tulemus on kvaliteetsem.”

Marko Meigas

Tegevjuht, Catering Service

 

Klientide tagasiside

„Söögiriistade kuivati-poleerijaga oleme väga rahul, töötab laitmatult, ei oska arvandmeid päris täpselt lisada aga 1-1,5 tundi tööaega säästab päevas kindlasti ehk siis rahaline võit ca 3000.- kuus, seega aastaga tasa: ) Mack Barbeque restorani eripära on see, et meil ei ole nõudepesijat ja seetõttu on kuivati-poleerija meile eriti kasulik:) ”

„Xleratori kätekuivati kiituseks ja laituseks järgmist: Oleme loobunud 5 kätepaberi hoidikust ja seetõttu on kokkuhoid ilmne ( 10 000 kliendikülastust kuus…nendest ca 30% kasutas paberit ehk ca 35 000 paberäti ühikut jääb ostmata aastas) Kliendid on pigem vahvalt üllatunud masina võimsusest, kui leiavad et see on ebamugav. Ainukeseks miinuseks on mürafoon… meil pole see hullu, kuna wc asuvad saalist suhteliselt kaugel. Nii-et väga tore riistapuu!”

Paul Lepik

Omanik (kuni 2017), Mack Bar-B-Que

Klientide tagasiside

“Oleme Frucosoli kuivati-poleerijatega (klaasidele ja söögiriistadele) ja automaatsete mahlapressidega väga rahul, sest need on säästnud meile palju aega, rõõmustanud meie kliente ja aidanud ka lisatulu teenida”

Tuuli Laig

Toitlustusjuht, Toila Spa hotell

PALUN ANNA KA MEILE OMA TAGASISIDET…

Aitäh, et usaldasite omale vajalike profiköögi- või baariseadmete hankimise meie hoolde.

Oleme väga tänulikud, kui leiate hetke andmaks tagasisidet oma kogemuse kohta (suhtlus, kaubavalik, hinnad, koduleht/e-pood, soetatud seadmed, tarne/paigaldus jne).

Teie tagasiside on meie jaoks väga oluline ja aitab näha oma teenust ja tooteid läbi kliendi silmade. Nii oskame paremini hinnata, mis on juba hästi ja mida tuleks veel arendada, et pakkuda Teile parimat kogemust ja tooteid. 

Tänud ette!

Teie Eltermo